Hakkımızda

MEGACARD ; MEGA FİNANSAL HİZMETLER A.Ş.’nin markasıdır.
MEGACARD , PARAM Üyesi olup PARAM'ın teknolojik ve lisans altyapısını kullanarak Türkiye’nin ve bölgenin lider yeni nesil ödeme platformu olma misyonu ile hem bireysel hem de kurumsal müşterilere temel finansal hizmetleri sağlamak amacı ile 2016 yılında kurulmuştur. MEGACARD; birçok büyük ve kurumsal firmayla yaptığımız ortak çalışmalarla, Türkiye çapında milyonlarca kişiye hizmet etmektedir.

Bireysel finansal hizmetler

 

  • MEGACARD, 10.000’den fazla noktada TROY ve MasterCard ön ödemeli kartı ve MEGACARD MOBİL CÜZDAN uygulamasını tüketicilere sunmaktadır.
  • MEGACARD kullanıcıları, hesaplarına veya kartlarına 10.000’den fazla perakende ve ATM noktalarından bakiye yükleyebilir ve yükledikleri bakiyeleri dünyadaki bütün fiziki ve sanal alışveriş noktalarında harcayabilir.
  • MEGACARD kullanıcıları,MEGACARD ONLINE işlemler ve MEGACARD MOBİL CÜZDAN üzerinden, tüm ihtiyaç duydukları hizmetlere erişebilirler..

 

Kurumsal finansal hizmetler

 

  • MEGACARD l, kurumsal müşterilerine özel platformlar geliştirmekte ve ortak markalı kartlar sunmaktadır.
  • MEGACARD , ödeme platformu ve kartları ile, kurumsal müşterilerine toplu ödeme ve masraf takip sistemi sunmaktadır. Ayrıca son kullanıcılarına kampanyalar ve sadakat programları sağlayarak yeni müşteri kazanımını arttırmaktadır.

 

MEGACARD , PARAM Üyesi olup ; Turk Elektronik Para A.Ş Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından denetlenen bir elektronik para kuruluşudur.

Mega Card, kullanıcılarına büyük kolaylıklar ve çeşitli avantajlar sağlayan elektronik paradır.

Mega Card ‘ la ödemek istiyorum’ diyen bireyler ya da kurumlar, öderken hem kazanacak, hem hesabını bilecek, hem de bütçesini yönetebilecek.