Hesap ve Kart Şifre Konuları

MegaCard şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 988 99 99'a SMS gönderilerek şifre alınabilir. 
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

MegaCard hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl alınabilir?

MegaCard hesabının internet şifresini Param İnternet Şube > Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. MegaCard mobil uygulamasından ise MegaCard Mobil Uygulama > Giriş Yap > Şifre Unuttum/Şifre Al'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

MegaCard hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl değiştirilir?

MegaCard hesabınızın internet şifresini MegaCard internet şube üzerinden; MegaCard.com.tr > İnternet Şubesi > Kartım > Şifre Değiştir alt menüsünden, MegaCard Mobil Uygulama üzerinden ise; MegaCard Mobil Uygulama > Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

MegaCard hesabının internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

MegaCard hesabınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 302 77 11 no’lu MegaCard Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

MegaCard Kart şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

MegaCard Kart şifreniz bloke edildiyse 0850 302 77 11 no’lu MegaCard Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.