Kripto Para

Top view closeup photo of gold bitcoins in a pile

Türkiye'de Bir İlk

MegaCard ile tüm kripto para  işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanan arayüz ile vakit kaybetmeden alım-satım ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerden aldığımız feedback'ler sayesinde her daim hızlı aksiyon alarak Türkiye'nin piyasa yapıcıları arasına girdik.

Genç ve dinamik ekibimiz ile 7 gün 24 saat çalışma prensibini ilke edinmiştir. Ayrıca 10 kripto para biriminin birbirleri arasında al-sat işlemi yapabilen Türkiye'deki ilk ve tek borsa olmanın haklı gururunu her daim yaşamaktayız.

Kolay Arayüz : MegaCard, sizlerin kolayca işlem yapacağı, sade, anlaşılır ve basit arayüzlerden oluşturulmuştur.

Güvenlik : MegaCard Kripto Para İlşlemlerinizde de , kullanıcı güvenliğinin en üst düzeyde sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Yaptığınız her önemli işlemde SMS yolu sizden onay alınır.

İşlem Tarihçesi : Yaptığınız tüm işlemleri İşlem tarihçesi bölümünden kolaylıkla takip edebilir, hesap hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz.

Güvenli Cüzdanlar : MegaCard sanal para cüzdanları soğuk depolama (cold wallet) teknolojisi ile, İnternet'e bağlı olmayan sistemler üzerinde 3 yedekli ve farklı lokasyonlarda güvenli olarak saklanır.