MEGACARD NEDİR?

MegaCard Nedir?

MegaCard, kendinizin veya başkasının içerisine para yükleyebildiği, internette veya mağazalarda geçerli, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

 

 

İster Cep Telefonunda 
İstersen de
Cüzdanında Taşı!

Elektronik para hesabını MegaCard mobil uygulaması ile cep telefonunda takip edebilir, ön ödemeli MegaCard kart ile de cüzdanında taşıyabilirsin.

 

İnternet Şubesinden 
Hesap Aç, Para Yükle!

megacard.com.tr’den başvuru yaparak anında hesabını oluşturabilirsin. Hesabın aktif edildikten sonra kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart  ya da EFT ile internetten para yükleyebilirsin. Dilersen daha sonra da MegaCard'ını adresine teslim edebiliriz.

 

Kartını Tak, 
Paranı Çek!

MegaCard hesabındaki paranı 7/24 tüm banka ATM’lerinden MegaCard'ın ile çekebilirsin.Dünyanın Heryerinde İnternette Yada Yüzbinlerce Fiziki Noktada Kullanabilirsiniz…

 

Bankaya Gitmeden 
Para Gönder, Para Al!

MegaCard hesabın ile bankaya gitmeden banka hesaplarına ve kredi kartlarına EFT ile para gönderebilirsin. Dilersen başka MegaCard hesaplarına da 7/24 para gönderebilirsin. 
  Para almak istiyorsan da MegaCard hesap numaranı ve ad soyad bilgilerini karşı taraf ile paylaşman yeterli.

Bankadan POS Almadan 
Taksitli Tahsilata Başla!

MegaCard kurumsal hesabın varsa ürün ve hizmetlerin için tüm banka ve kredi kartları ile tahsilat yapabilirsin. Tahsilatlarını MegaCard internet şubesinden, mobil uygulamasından veya entegrasyon ile internet sitenden yapabilirsin

Genç Arkadaşım
 Banka Hesabın Yok Diye
Dert Etme!

18 yaşından küçüksen, tüm POS’larda, ATM’lerde, internette, mağazada geçerli bir hesap istiyorsan MegaCard sana yeter. 
Üstelik hesabına ait MegaCard'ın Troy logolu.